Taxi Pocket Jaunumi

Izsauc tuvāko un tavām prasībām atbilstošāko taksometru!

LEJUPIELĀDĒ ANDROID APLIKĀCIJU LEJUPIELĀDĒ iPHONE APLIKĀCIJU

5 aizraujoši veikaliņi Rīgā, kurp doties Ziemassvētku nedēļā

decembris 21, 2015

Gribi, lai dāvanu meklēšana kļūst par aizraujošu piedzīvojumu tev pašam? Pastāstīsim par 5 lieliskām vietām, kur tu atradīsi dāvanas, ar ko pārsteigt draugus.

Garšvielu veikals Avokado Tērbatas 49/51, Rīgā

veikals Avokado

Avokado ir viena no tām vietām, kas tevi izglābs, kad piemetas dāvanu drudzis un nav ideju. Ikvienā virtuvē taču noderēs Taizemes karijs vai Provansas zaļumi, katru reizi ar savu smaržu atgādinot par dāvanas autoru.

Patiesībā Avokoado piedāvā vairāk – 1700 garšvielu izvēli no visas pasaules. Ja tavā lokā ir kāds mājas kulinārs, tad še vari sagādāt arī balsamico etiķus un mērces, dažādas eļļas, konditorejas un suši izejvielas.

Grāmatnīca Bolderāja Avotu ielā 29, Rīgā

book shop Bolderāja

Šī ir gandrīz slepena vieta, kurai nav izkartnes un kur mēdz notikt andergraundīgas mākslinieku performances. Tā neatrodas Bolderājā, bet Avotu 29, netālu no bāra Chomsky.

Bolderāja piedāvā daudz grāmatu, kuras Latvijā nav pieejamas citur. Še atradīsit ASV 60. gadu konktrkultūras autoru pērles, 90. gadu nogales filozofijas apceres un jaunākos latviešu dzejas krājumus. Džons Keidžs, Levs Trockis, Terijs Īgltons utt..

Galerija un salons Laimes lāde Miera ielā 12, Rīgā

Laimes lāde

Laimes lādē varēsi izbaudīt slow shopping – pētīt, aptaustīt un piemeklēt praktiski pielietojamas lietas – kreklus, lietussargus, krūzes, pogas, telefonu maciņus, viedtālruņu cimdus – ar latviešu mākslinieku darbu reprodukcijām un stilizējumiem. Izmantoto mākslas darbu un to fragmentu radošas interpretācijas ir Laimes Lādes dizains.

Jāpiemin, ka tikko, 19. decembrī, Laimes lādē tika atklāta Māra Subača jaunāko darbu izstāde „Domas”. Viņa darbiem raksturīgi oriģināli, bet ikvienam uztverami teksti ar vienkāršiem zīmējumiem.

Ierakstu veikals Upe Vaļņu iela 26, Vecrīgā

Music records Upe

Veikalā Upe tu varēsi izvēlēties mūzikas ierakstu kopā ar saderīgu vīna pudeli. Upē ir ievērojama džeza disku izlase, kolekcionāriem – vinila plašu izvēle. Šeit vari atrast dāvanu kādam melomānam vai mūziķim, ne velti te iepērkas arī operas cienītāji, Latvijas komponisti un diplomāti. Te atrodami arī lieliski mūzikas DVD un latviešu filmas.

Skrīveru saldumi Alfa, Origo, Spice, Kalnciena 32a – Plūmes šokolādē

Skriveru saldumi

Ja tev vairāk pa ceļam tikai lielvaikali – Alfa, Origo, Spice – tad zini, ka šeit mājo Skrīveru saldumi. No gotiņu dzimtenes cēlies ģimenes uzņēmums gatavo izdomas bagātus saldumus – žāvētus augļus, riekstus un ogas šokolādē; mandeļriekstu marcipāna konfektes; musli un sēkliņu labos gardumus. Un Skrīveru gotiņas joprojām roku darba izpildījumā!

Lai ietaupītu laiku iepērkoties, brauc ar Taxi Pocket! Tas būs ātrāk nekā ar sabiedrisko un tieši klāt, pie durvīm. Apstiprinot izsaukumu, redzēsi, kā taksometrs tev tuvojas, lai pabeigtu iesākto un laicīgi sagatavotos braucienam. Priecīgus svētkus!

Foto no Avokado, Laimes lāde, Bolderāja, Skrīveru saldumi, Mūzikas veikals UPE Facebook lapām.

Lejupielādē un brauc ar Taxi Pocket!

Apple_App_StoreGoogle_Play_Store   

Atpakaļ

Select your region

International Latvia Latvia (русский язык) South Africa
Close