Taxi Pocket Jaunumi

Izsauc tuvāko un tavām prasībām atbilstošāko taksometru!

LEJUPIELĀDĒ ANDROID APLIKĀCIJU LEJUPIELĀDĒ iPHONE APLIKĀCIJU

7 situācijas, kurās zvanīt taksometram ir neērti

novembris 10, 2015

Lūdzu, ievērot klusumu - simbols

“Ievērot klusumu!”, “Izrādes laikā lūdzam izslēgt mobilos telefonus”. Šādus virsrakstus pa laikam redzi publiskās vietās. Kāpēc tos joprojām lieto? Visdrīzāk, ir cilvēki, kas patiešām uzvedas skaļi un attiecīgajās vietās kādam traucē strādāt.

Vai tev ir nācies nokļūt situācijā, kad gribi izsaukt taksometru, bet nevari to izdarīt, jo telpā ir jāievēro klusums. Ir vietas, kur tas nav rakstīts un cilvēki ievēro nerakstītus kanonus. Apkopojām dažādas situācijas, kurās zvans taksometru uzņēmumam var būt nevietā vai pat aizliegts un vienīgais risinājums ir taksometra izsaukšana ar mobilo aplikāciju.

1. Uz prāmja atpakaļceļā uz Rīgu

Tallink prāmis - skats no ārpuses
Uz Tallink prāmja nakts ir aizvadīta dziedot un dejojot. Jau ceļā ir skaidrs, ka pēc nokāpšanas no prāmja gribēsies pa taisno doties mājup. Mobilā sakaru operatora pārklājums vēl nav pieejams, bet vēlies rezervēt taksometru, kas sagaida pasažieru ostā. Viss ir iespējams,  uz prāmja jānoķer Wifi, lai pasūtītu taksometru, kas sagaidīs jau ostā, nokāpjot no klāja. Taxipocket aplikācija īpaši šādiem gadījumiem piedāvā funkciju – izvēlēties konkrētu laiku.

2. Bibliotēkā

Jauna sieviete bibliotēkā lasa grāmatu
Nereti bibliotēkās ir klusās un skaļās zāles. Ko darīt, ja apmeklē kluso zāli, kur apkārt valda tāds klusums, ka varētu dzirdēt pat adatu krītam uz grīdas? Šī noteikti nebūs vieta un īstais laiks, kad izņemt ārā telefonu un skaļi paziņot “taksometru uz Gaismas pili, lūdzu”. Jā, var iziet ārā, bet kāpēc gan pāragri vākt visas savas mantas un doties prom, ja var pasūtīt klusiņām ar aplikācijas palīdzību un sagaidīt paziņojumu, ka taksometrs ir klāt.

3. Rokkoncertā

Koncerta klausītāji pacēluši rokas augšā
Negaidīti jādodas prom no iemīļotās grupas koncerta, bet gribas noklausīties vēl dažas dziesmas. Tā kā ir jau vēls – jāsauc taksometrs. Kā lai to izdara, ja telpā ir ļoti skaļš troksnis, bet, izejot ārā, tiktu palaistas garām vairākas dziesmas? Pavisam vienkārši – ar aplikācijas palīdzību, kurā iepriekšējie traucēkļi kļūst par neitrālu fonu.

4. Darījumu tikšanās

Darījumu tikšanās - skats uz galdu no augšas
Svarīgā tikšanās ir ieilgusi un skaidrs, ka nāksies izsaukt taksometru, lai laicīgi ierastos nākamajā galamērķī. Pie galda ir daudz cilvēku un zvans būtu visnepiemērotākā rīcība šādā situācijā. Savukārt pamest telpu nozīmētu palaist garām ko svarīgu. Toties telefons vai planšete ir dabiska tikšanās sastāvdaļa, tādējādi izsaukt vai rezervēt taksi no aplikācijas ir tikpat dabiski kā apskatīties e-pastu.

5. Izrāde

Auditorija, kurā cilvēki skatās teātra izrādi
Tas var būt amatieru teātra apmeklējums kādā no Rīgas kultūras namiem, Opera, balets vai Dailes teātris. Te bez atgādinājumiem skaidrs, ka nevajadzētu traucēt ne māksliniekus, ne skatītājus ar skaļu zvanu vai spraukšanos ārā no rindas.   

6. Citi guļ

Cilvēki pēc ballītes aizmiguši
Ir agrs sestdienas rīts un gandrīz visi ballītes viesi ir aizmiguši, bet Tev pēkšņi ienāk prātā doma, ka jāturpina svinības citur. Tu vari zvanīt un skaļi ierunāties: “Hallo, gribētu izsaukt taksi…”, bet mīļāk  pret pārējiem būtu klusām atvērt aplikāciju, lai izsauktu taksometru.

7. Lekcija augstskolā

Lekcija augstskolā
Protams, ka neviens nav aizliedzis lietot mobilo telefonu lekcijas laikā, bet skaidrs, ka ir jāizrāda cieņa pret pasniedzēju un auditoriju, tāpēc zvanīšana lekciju laikā ir nevietā. Sērfošana telefonā, iespējams, traucē koncentrēties uz mācībām, bet ikviens ir reiz nokļuvis garlaicīgā lekcijā, kad atliek vien žāvāties un lasīt ziņas. Kad lekcija stiepjas jau kādu stundu, vari pasūtīt taksometru, lai tas ierastos tieši pēc lekcijas beigām pie augstskolas durvīm. Tas ir daudz ērtāk nekā imitēt WC apmeklējumu, lai veiktu zvanu.

Vai vēlies, lai papildinām sarakstu arī ar Tavu situāciju? Pievieno to komentārā un iespējams, ka tā būs 8 situācija šajā rakstā!

Lejupielādē un brauc ar Taxi Pocket

Apple_App_StoreGoogle_Play_Store

Atpakaļ

Select your region

International Latvia Latvia (русский язык) South Africa
Close