Taxi Pocket Jaunumi

Izsauc tuvāko un tavām prasībām atbilstošāko taksometru!

LEJUPIELĀDĒ ANDROID APLIKĀCIJU LEJUPIELĀDĒ iPHONE APLIKĀCIJU

Atbildot uz draudiem no UBER puses ir apvienojušies Rīgas taksometru kompānijas.

septembris 18, 2016

Rīga, 2016. gada 6. Septembris

Rīgas taksometru kompānijas “Alviksa”, “SOSTAKSI” и “Avoiss Smile Taxi” apvienojušies pēc 10 gadu konkurences.

 

„Vairāk par 10 gadiem mēs esam konkurenti (bet Latvijas tirgu esam 20 gadus) un labi pārzinām viens otro, bet pašlaik ir laiks nevis konkurēt, bet apvienoties kopā – skaidro Aleksejs Ignatjevs. Izvērtējot tirgus situāciju, mēs nolēmām apvienot savus spēkus attīstot Rīgas taksometru tirgu.

 

Šobrīd taksometru tirgu pārvalda haoss – no vienas puses ir reāli draudi no ārzemju kompānijām kuros sponsorē Amerikāņu miljonāri, no otras likumdošanas vājums pieļauj atsevišķam kompānijām iespēju iespeju strādāt izmantojot negodīgas konkurences principus (piem. darbs bez licences).

 

Kā apstiprinājums mūsu solim, ir pēdējas nedēļas notikumi – likuma par “kopbraukšanu” lobijs – faktiski tiks legalizēta UBER darbība Latvijā. “Taxi Pocket” ir reāls pierādījums, kā “aplikācijas” spēj strādāt likumīgi un pie esošas likumdošanas veiksmīgi apkalpot klientus. Es nesaprotu, kāpēc mēs varam strādāt, bet dēļ citiem jāmaina likumdošana.

 

«Mēs nodrošinām klientiem tehnoloģisko un pilnība legālo pakalpojumu, t.k. pakalpojumu sniedz tikai licenzētas kompānijas, nevis privatšoferi ar savu transportu» – komentē Aleksejs Ignatjevs.

 

Apvienošana ir uz  „Taxi Pocket” bāzes, mobila aplikācija taksometru izsaukšanai. Pašlaik, mums visiem bieži vien sastopamies ar problēmu, ka ilgi jāgaida taksometrs. Galvenais apvienotas taksoparka mērķis ir – izmantojot modernas tehnoloģijas piedāvāt klientam ērtu iespēju izsaukt un ātri saņemt taksometru pakalpojumu.

 

Aleksejs Ignatjevs stāsta – «4-5. Augustā Maskavā notika IV Evrāzijas taksometru forums – IEFT, kura es piedalījos ar ziņojumu par taksometru nozares attīstības iespējam Latvijā. Forumā, daudz apspriedās kur tiks virzīta taksometru nozare. Šodien pasaules trends ir – saikne aplikācija vai dispečeru centrs + taksometru parks».

 

Es pieļauju sekojošo gleznu – gadījumā, ja saeima apstiprinās iespēju piedāvāt pasažieru pārvadājumu bez taksometru licences, tad zūd taksometru (licencēšanas) pakalpojuma jēga. Taksometru kompānijas noņems skaitītājus, dzeltenos numurus un sniegs pakalpojumus ar aplikācijas palīdzību. Faktiski valsts zaudēs nodokļus no taksometru kompānijām, klients paliks viens pret vienu ar privat šoferiem, pašvaldības nesaņems nodevas no licencēm, bet UBER gadījumā nauda vispār aizies Amerikā.

 

 

 

 

Te būs „linki” uz attieksmi pret UBER pasaulē:

http://auto.newsru.com/article/16aug2016/uber_finn

http://rus.postimees.ee/3728103/taksistam-iz-uber-i-taxify-objavili-vojnu

http://wsjournal.ru/uber-vinyjdena-vremenno-priostanovit-obslyjivanie/

https://vc.ru/n/uber-bosses-police

 

 

ar cieņu

Aleksejs Ignatjevs

Taxi Pocket

Valdes loceklis

 

Atpakaļ

Select your region

International Latvia Latvia (русский язык) South Africa
Close