Pieder taksometru parks?

Taxi Pocket ir sistēma, kas samazina taksometra izsaukšanas laiku, gaidot zvanu operatora atbildi, un kas ģenerē jaunus izsaukumus Jūsu taksometru šoferiem. Ir uzņēmumi un pakalpojumi, kas ļauj braucējiem apvienoties konkrētā maršruta veikšanai. Mēs esam gatavi Jums palīdzēt veiksmīgi cīnīties par savu tirgus daļu, nodrošinot tehnoloģiju Jūsu uzņēmumam un apmācības šoferiem.

Kāpēc lietot Taxi Pocket?

Lielāks klientu loks

Saņemiet jaunus izsaukumus no Taxi Pocket klientiem. Viņi izsauc taksometrus ar jaunākajām iPhone un Android aplikācijām.

Samazināts dīkstāves laiks

Taxi Pocket aplikācija ļauj Jūsu šoferiem būt efektīvākiem. Mazāk par velti nobrauktu kilometru un dīkstāves. Vairāk izsaukumu no tuvāk esošajiem klientiem.

Modernāks pakalpojums

Taxi Pocket Android aplikācija ļauj šoferiem saņemt informāciju par izsaukumu 1 klikšķa attālumā. Mūsu jaunākās paaudzes mobilās aplikācijas un izsaukumu monitorēšanas sistēma savieno pasažierus ar šoferiem ātri un uzticami.

Samazināts izsaukšanas laiks

Dispečeru darbs būs daudz efektīvāks ar Taxi Pocket izsaukumu monitorēšanas sistēmu. Izsaukumi tiks nosūtīti no dispečeru web aplikācijas pa tiešo uz mobilo aplikāciju.

Vairāk šoferu

Taxi Pocket nodrošinās jaunus izsaukumus Jūsu šoferiem. Esiet gatavi palielināt taksometru parku!

Kredīt un debet kartes maksājumi

Taxi Pocket platforma ļauj pasažieriem norēķināties par braucienu ar kredīt un debet karti ar 1 klikšķa palīdzību.

Paldies par jūsu reģistrācijas!

Kļūsti par partneri

Select your region

International Latvia Latvia (русский язык) South Africa
Close