Taxi Pocket Jaunumi

Izsauc tuvāko un tavām prasībām atbilstošāko taksometru!

LEJUPIELĀDĒ ANDROID APLIKĀCIJU LEJUPIELĀDĒ iPHONE APLIKĀCIJU

Uz lidostu – ar taksi vai privāto auto?

novembris 22, 2015

Lidostas Rigas foto
Lido uz ārzemēm? Tad tev ir aktuāla izvēle, kā nokļūt uz Rīgas lidostu un tikt atpakaļ pēc lidojuma. Ja tev ir privātais auto – tev ir alternatīva braukt ar taksometru. Noskaidrosim – kā ir izdevīgāk un ērtāk.

Lidosta Rīga P2 un P3 autostāvvietas

Lidosta “Rīga” piedāvā ilgtermiņa autostāvvietas P2 un P3. Lidostas klientiem diennakts tarifs P2 autostāvvietā ir 4 €. Maksa par katru nākamo dienu, sākot no diennakts pirmās minūtes. Tātad, ja dodies prom uz 1 diennakti, maksā par divām.

Park and fly

Nedaudz tālāk no lidostas atrodas „Park and fly” un „Parksmart” autostāvvietas, piedāvājot 3,50 un 3,40 € par diennakti, nodrošinot arī bezmaksas transfēru līdz lidostas durvīm.

Uz lidostu ar taksometru

“Taxi Pocket” taksometru tarifs uz Rīgas lidostu ir tāds pats kā Rīgas pilsētā – 0,36 € par km (0,70 € par iekāpšanu, 0,14€/min).

Veiksim orientējošu aprēķinu, lai salīdzinātu privātā auto un taksometra braucienu izmaksas. Izvēlēsimies trīs dažādus maršrutus – no Botāniskā dārza (Iļģuciems), Centrālās stacijas un Pasažieru ostas līdz Lidostai „Rīga”. Braucienam ar auto ņemsim vērā tikai degvielas un lidostas stāvvietas izmaksas.

1. Centrālā stacija – Lidosta „Rīga”.

Attālums 13 km vienā virzienā, laiks ceļā pie vidējas satiksmes – 17 min.

Ar “Taxi Pocket” orientējošā cena vienā virzienā ir 7,77 €. Turp un atpakaļ – 15,54 €. Savukārt auto degvielas izmaksas uz 26 km (13km x 2) ir orientējoši 2,05 €. Stāvvietas cenai ņemam vērā P2 (lidostai tuvākās) stāvvietas cenu – 4 € par kalendāro diennakti.

Marsruts-Centrala-stacija-Lidosta-Riga

2. Botāniskais dārzs – Lidosta „Rīga”.

Attālums 7,8 km vienā virzienā, laiks ceļā pie vidējas satiksmes – 11 min. Ar “Taxi Pocket” orientējošā cena vienā virzienā – 5,05 €. Turp un atpakaļ – 10,10 €. Savukārt auto degvielas izmaksas uz 15,6 km ir orientējoši 1,23 eur.

Marsruts-Botaniskais-darzs-Lidosta-Riga

3. Rīgas pasažieru osta – Lidosta „Rīga”.

Attālums 10,8 km vienā virzienā (pa Lielirbes ielu), laiks ceļā pie vidējas satiksmes – 21 min. Ar “Taxi Pocket” orientējošā cena vienā virzienā būtu 7,53 €. Turp un atpakaļ – 15,06 €. Savukārt auto degvielas izmaksas uz 21,6 km ir orientējoši 1,71 eur.

Marsruts-Rigas pasazieru-osta-Lidosta-Riga

Aprēķinos redzam, jo ilgākā ceļojumā tu dodies, jo vairāk atmaksājas brauciens ar taksometru, nevis privāto mašīnu. Taksometra izvēle ir izdevīgāka arī, ja atrodies tuvāk lidostai, teiksim, Pārdaugavā. Bet ņem vērā, ka šādu braucienu veido ne tikai ekonomiskie aspekti!

Ieguvumi braucot ar taksometru:

✓   Braucot ar „Taxi Pocket”, tevi pieved pie lidostas durvīm un nav jāveic pārsēšanās, kā piedāvā „Park and fly” un „Parksmart” autostāvvietas.
   Tev nav jāstūrē savs auto, līdz ar to vari vairāk koncentrēties lidojumam un, piemēram, komandējuma darbiem. Tāpat nav jāpārvar nogurums, lai sēstos pie stūres pēc atlidošanas.
   Ar „Taxi Pocket” vari rezervēt taksometru uz konkrētu laiku, ielidojot Rīgā. Šādi ietaupīsi naudu, ķerot lidostas takšus, kā arī nebūs jāgaida uz autobusu.

Privātā brauciena izmaksas rēķinājām, ņemot vērā tikai degvielu un stāvvietu. Reāli šīm izmaksām klāt summējas auto uzturēšanas izmaksas, kas ir vismaz 1 eur uz 1 km. Par šo rakstījām vienā no iepriekšējiem bloga rakstiem.

Lejupielādē un brauc ar Taxi Pocket
Apple_App_StoreGoogle_Play_Store

Atpakaļ

Komentēšana nav pieejama.

Select your region

International Latvia Latvia (русский язык) South Africa
Close